Numer zawodnika: | 672 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1948 |
Przynależność klubowa: | UKS „Królewski Biecz” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 22790 |
Numer licencji okres.: | 9979 |
Data wydania: | 18.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 1. UKS Królewski Biecz - LZS Solidarni Mędrzechów II 2:12 |
|||||||
2 | B | DUDEK Adam | X | ZĄBKOWSKI Mirosław | 1:3 (12:14, 13:11, 8:11, 12:14) | ||
5 | A |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
W |
ZĄBKOWSKI Mirosław CZUPRYNA Andrzej |
3:2 (5:11, 11:5, 4:11, 11:8, 11:8) | ||
8 | B | DUDEK Adam | W | TOBIASZ Andrzej | 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 6:11) | ||
13 | B | DUDEK Adam | Z | CZUPRYNA Andrzej | 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-28 18:30 12. MOKSiR Czchów - UKS Królewski Biecz 7:7 |
|||||||
2 | B | BACZ Andrzej | X | DUDEK Adam | 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
TOMKOWSKI Dawid TRZECIAK Emil |
W |
DUDEK Adam CZELUŚNIAK Angelika |
3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 6:11, 11:7) | ||
7 | A | KORNAŚ Karol | X | DUDEK Adam | 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) | ||
14 | D | ZWOLEŃ Adam | X | DUDEK Adam | 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 ⇨ 2023-10-11 17:00 14. UKS Królewski Biecz - UKS Fortem Pawęzów II 7:7 |
|||||||
4 | D | DUDEK Adam | Z | KONDAL Mateusz | 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 5:11) | ||
5 | A |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
W |
KONDAL Mateusz KONDAL Natalia |
3:0 (11:3, 11:5, 11:6) | ||
9 | D | DUDEK Adam | Y | KONDAL Natalia | 3:1 (11:13, 11:3, 11:6, 11:6) | ||
14 | D | DUDEK Adam | X | PAPCIAK Grzegorz | 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-26 16:30 24. KS Villa Verde Olesno V - UKS Królewski Biecz 4:10 |
|||||||
2 | B | TATARCZUCH Szymon | X | DUDEK Adam | 1:3 (7:11, 5:11, 11:4, 9:11) | ||
5 | A |
CICH Gabriela WOZIWODA Jan |
W |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
0:3 (1:11, 9:11, 4:11) | ||
7 | A | RECZEK Łukasz | X | DUDEK Adam | 0:3 (11:13, 5:11, 2:11) | ||
14 | D | WOZIWODA Jan | X | DUDEK Adam | 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 11:00 ⇨ 2023-10-28 11:00 36. UKS Królewski Biecz - KS Villa Verde Olesno VI 6:8 |
|||||||
4 | D | DUDEK Adam | Z | LIS Roksana | 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) | ||
5 | A |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
W |
MILÓWKA Julia ŚWIĄTEK Emilia |
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | DUDEK Adam | Y | MILÓWKA Julia | 1:3 (7:11, 6:11, 14:12, 9:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 14:00 27. UKS Królewski Biecz - UKS Sokół Żabno II 11:3 |
|||||||
4 | D | DUDEK Adam | Z | DRYGAŚ Jakub | 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
W |
MILÓWKA Emilia HOŁDA Dominik |
2:3 (11:4, 11:7, 7:11, 5:11, 7:11) | ||
9 | D | DUDEK Adam | Y | MILÓWKA Emilia | 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0 |
|||||||
3 | C | SZMYD Zygmunt | Y | DUDEK Adam | 3:0 (11:1, 11:1, 11:8) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt PIS Artur |
X |
DUDEK Adam WSZOŁEK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:8, 11:3) | ||
9 | D | PIS Artur | Y | DUDEK Adam | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
11 | A | SZMYD Marcin | Y | DUDEK Adam | 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 19:00 53. UKS Jordan Zakliczyn II - UKS Królewski Biecz 9:5 |
|||||||
4 | D | KRAKOWSKI Paweł | Z | DUDEK Adam | 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) | ||
5 | A |
BOCHENEK Zbigniew MICHAŁEK Jacek |
W |
DUDEK Adam DUDEK Radosław |
2:3 (12:14, 11:9, 13:11, 9:11, 7:11) | ||
10 | C | BOCHENEK Zbigniew | Z | DUDEK Adam | 3:0 (11:2, 11:9, 12:10) | ||
13 | B | OLSZAŃSKA Patrycja | Z | DUDEK Adam | 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 11:00 ⇨ 2023-12-16 11:00 48. UKS Królewski Biecz - TG Sokół Brzesko II 6:8 |
|||||||
4 | D | DUDEK Adam | Z | PUT Gabriela | 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) | ||
6 | B |
DUDEK Adam WSZOŁEK Tomasz |
X |
DRZAZGA Jerzy PIĘKOSZ Wacław |
0:3 (8:11, 9:11, 4:11) | ||
9 | D | DUDEK Adam | Y | DĄBROWA Bolesław | 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 6:11) | ||
14 | D | DUDEK Adam | X | DRZAZGA Jerzy | 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-10 18:00 89. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Królewski Biecz 10:4 |
|||||||
3 | C | KONDAL Natalia | Y | DUDEK Adam | 3:2 (6:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
SZCZEPAŃSKI Andrzej KONDAL Mateusz |
X |
DUDEK Adam FURMANEK Mariusz |
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) | ||
9 | D | KONDAL Mateusz | Y | DUDEK Adam | 3:2 (11:4, 7:11, 11:7, 7:11, 11:6) | ||
11 | A | KIEĆ Jakub | Y | DUDEK Adam | 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 9:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 11:00 92. UKS Królewski Biecz - MOKSiR Czchów 10:4 |
|||||||
5 | A |
DUDEK Adam LECH Sebastian |
W |
TOMKOWSKI Dawid IGNASZEWSKI Filip |
2:3 (11:5, 10:12, 6:11, 11:8, 8:11) |