Numer zawodnika: | 2364 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2004 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 48143 |
Numer licencji okres.: | 4529 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 15. UKS Sokół Żabno - KS Villa Verde Olesno III 2:12 |
|||||||
2 | B | MLECZKO Mateusz | X | DYCHTOŃ Jakub | 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) | ||
5 | A |
KRAWIEC Kamil MLECZKO Mateusz |
W |
WŁODEK Grzegorz DYCHTOŃ Jakub |
0:3 (9:11, 13:15, 9:11) | ||
8 | B | MLECZKO Mateusz | W | TATARCZUCH Marek | 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) | ||
13 | B | MLECZKO Mateusz | Z | LIPOWICZ Kacper | 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 7:7 |
|||||||
4 | D | GAWLIK Adam | Z | MLECZKO Mateusz | 3:1 (11:8, 11:8, 4:11, 11:9) | ||
6 | B |
RĘBACZ Wojciech JAWIEŃ Marcin |
X |
MLECZKO Mateusz NAGÓRZAŃSKI Seweryn |
3:1 (11:6, 15:13, 6:11, 11:8) | ||
10 | C | JAWIEŃ Marcin | Z | MLECZKO Mateusz | 3:1 (13:11, 11:6, 14:16, 11:7) | ||
13 | B | FLĄDRO Piotr | Z | MLECZKO Mateusz | 3:1 (11:5, 11:1, 8:11, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-14 18:30 51. MOKSiR Czchów - UKS Sokół Żabno II 7:7 |
|||||||
1 | A | TOMKOWSKI Dawid | W | MLECZKO Mateusz | 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) | ||
5 | A |
TOMKOWSKI Dawid STOKŁOSA Grzegorz |
W |
MLECZKO Mateusz BORYCZKA Bartłomiej |
3:1 (11:3, 4:11, 11:9, 11:8) | ||
8 | B | BACZ Andrzej | W | MLECZKO Mateusz | 3:2 (6:11, 11:6, 12:10, 7:11, 11:5) | ||
12 | C | STOKŁOSA Grzegorz | W | MLECZKO Mateusz | 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 |
|||||||
14 | D | MLECZKO Mateusz | X | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (11:13, 3:11, 11:9, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 15:00 64. UKS Płomień Limanowa II - UKS Sokół Żabno 2:12 |
|||||||
4 | D | STYPUŁA Anna | Z | MLECZKO Mateusz | 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
DYGAS Dawid KOŁODZIEJ Karol |
X |
MLECZKO Mateusz CIERNIAK Konrad |
0:3 (9:11, 15:17, 4:11) | ||
10 | C | DYGAS Dawid | Z | MLECZKO Mateusz | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
13 | B | KOŁODZIEJ Karol | Z | MLECZKO Mateusz | 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 11:00 ⇨ 2024-03-14 18:00 82. UKS Sokół Żabno - UKS Płomień Limanowa II 13:1 |
|||||||
1 | A | MLECZKO Mateusz | W | WILCZEK Michał | 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 14:12) | ||
5 | A |
MLECZKO Mateusz SZUMILAS Władysław |
W |
STYPUŁA Anna KOŁODZIEJ Karol |
3:0 (11:2, 11:2, 11:3) | ||
7 | A | MLECZKO Mateusz | X | GOLONKA Blanka | 3:0 (11:8, 20:18, 11:8) | ||
11 | A | MLECZKO Mateusz | Y | KOŁODZIEJ Karol | 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) |