Numer zawodnika: | 3825 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | KS „Bronowianka” Kraków |
Kraj: | Ukraina |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62394 |
Numer licencji okres.: | 5313 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
4 | D | KARIMOV Artur | Z | HOLCMAN Tomasz | 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
PIEKARCZYK Michał GAJDA Rafał |
3:1 (2:11, 11:8, 11:6, 12:10) | ||
9 | D | KARIMOV Artur | Y | PIEKARCZYK Michał | 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:9) | ||
14 | D | KARIMOV Artur | X | WODNIAK Kamil | 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 16:00 11. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Bronowianka Kraków II 12:2 |
|||||||
4 | D | KAIM Adrian | Z | KARIMOV Artur | 3:1 (11:9, 11:6, 2:11, 11:9) | ||
5 | A |
BOLSĘGA Paweł KAIM Adrian |
W |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:8) | ||
10 | C | OBROCHTA Piotr | Z | KARIMOV Artur | 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) | ||
13 | B | BOLSĘGA Paweł | Z | KARIMOV Artur | 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jakub | Y | KARIMOV Artur | 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
W |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
9 | D | TURECKI Jarosław | Y | KARIMOV Artur | 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) | ||
11 | A | KOŁOS Arkadiusz | Y | KARIMOV Artur | 2:3 (11:4, 10:12, 11:5, 5:11, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 28. KS Bronowianka Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
4 | D | KARIMOV Artur | Z | RADEK Arkadiusz | 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 15:13, 12:14) | ||
9 | D | KARIMOV Artur | Y | BOBER Rafał | 3:2 (11:13, 8:11, 11:3, 11:8, 11:4) | ||
14 | D | KARIMOV Artur | X | MROCZKA Marcel | 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 17:00 31. LZS Solidarni Mędrzechów - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
2 | B | OGORZELEC Łukasz | X | KARIMOV Artur | 2:3 (11:9, 4:11, 9:11, 13:11, 6:11) | ||
6 | B |
TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (11:8, 11:5, 7:11, 9:11, 3:11) | ||
7 | A | TABOR Marcin | X | KARIMOV Artur | 2:3 (12:10, 7:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
14 | D | BŁOCHO Przemysław | X | KARIMOV Artur | 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 17:15) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
2 | B | KARIMOV Artur | X | WOŁOWIECKI Robert | 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
W |
FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) | ||
8 | B | KARIMOV Artur | W | FORNARI LABBE Carlo Vito | 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 12:10) | ||
13 | B | KARIMOV Artur | Z | JÓZEFIAK Michał | 3:1 (6:11, 11:7, 11:3, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 38. KS Bronowianka Kraków II - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
4 | D | KARIMOV Artur | Z | KUZIO Waldemar | 3:1 (11:9, 9:11, 11:2, 11:4) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:2 (11:5, 12:10, 3:11, 7:11, 11:8) | ||
9 | D | KARIMOV Artur | Y | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) | ||
14 | D | KARIMOV Artur | X | ŻĄDŁO Piotr | 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-09 12:00 52. KS Bronowianka Kraków II - MKS Radość Gorlice 5:9 |
|||||||
3 | C | KARIMOV Artur | Y | PUSZKARIOW Konstantyn | 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:8, 8:11) | ||
6 | B |
GAJ Milena KARIMOV Artur |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
10 | C | KARIMOV Artur | Z | GAŁUSZKA Mateusz | 3:0 (14:12, 11:3, 12:10) | ||
12 | C | KARIMOV Artur | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (11:9, 11:4, 5:11, 8:11, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
4 | D | DŁUGAJ Rafał | Z | KARIMOV Artur | 2:3 (11:9, 1:11, 11:5, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 11:2, 1:11) | ||
10 | C | ŚWIRK Robert | Z | KARIMOV Artur | 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) | ||
13 | B | KOPCZYK Adrian | Z | KARIMOV Artur | 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 3:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
4 | D | GNIADEK Piotr | Z | KARIMOV Artur | 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
6 | B |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (6:11, 10:12, 11:6, 11:6, 12:10) | ||
10 | C | RYŚ Paweł | Z | KARIMOV Artur | 1:3 (7:11, 12:10, 3:11, 6:11) | ||
13 | B | GARB Aleksandra | Z | KARIMOV Artur | 2:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:9, 3:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
2 | B | DUDZIAK Damian | X | KARIMOV Artur | 2:3 (12:14, 6:11, 11:9, 11:4, 9:11) | ||
6 | B |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) | ||
7 | A | GAWLIK Tymon | X | KARIMOV Artur | 1:3 (11:8, 4:11, 6:11, 6:11) | ||
14 | D | KUZIO Waldemar | X | KARIMOV Artur | 0:3 (7:11, 7:11, 13:15) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-14 11:00 90. KS Bronowianka Kraków II - LZS Solidarni Mędrzechów 5:9 |
|||||||
2 | B | KARIMOV Artur | X | JASTRZĘBSKI Dawid | 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
SYRDA Zuzanna KARIMOV Artur |
X |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 9:11, 11:5) | ||
8 | B | KARIMOV Artur | W | BŁOCHO Przemysław | 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 3:11) | ||
13 | B | KARIMOV Artur | Z | TABOR Marcin | 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 13:00 ⇨ 2024-04-20 13:00 92. MKS Centrum Kraków - KS Bronowianka Kraków II 12:2 |
|||||||
4 | D | BOBER Rafał | Z | KARIMOV Artur | 3:2 (3:11, 3:11, 11:9, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
KUBIC Marcin BOBER Rafał |
W |
TWARÓG Mariusz KARIMOV Artur |
3:0 (11:4, 11:6, 11:6) | ||
10 | C | RADEK Arkadiusz | Z | KARIMOV Artur | 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) | ||
13 | B | MROCZKA Marcel | Z | KARIMOV Artur | 3:1 (7:11, 11:1, 11:6, 11:9) |