Numer zawodnika: | 2491 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | KS „Backhand” Andrychów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 6040 |
Numer licencji okres.: | 9228 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 14. KS Backhand Andrychów - KS Gorce Nowy Targ III 14:0 |
|||||||
1 | A | OCHMAN Michał | W | KLAG Franciszek | 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) | ||
5 | A |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
W |
KOWALCZYK Bartosz KLAG Franciszek |
3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:5) | ||
7 | A | OCHMAN Michał | X | KOWALCZYK Bartosz | 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) | ||
11 | A | OCHMAN Michał | Y | CZYSZCZOŃ Robert | 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 17:30 16. UKS Metalka Nowy Targ - KS Backhand Andrychów 6:8 |
|||||||
1 | A | WOLSKI Tomasz | W | OCHMAN Michał | 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) | ||
6 | B |
WOLSKI Tomasz KOWALKOWSKI Maciej |
X |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 12:10) | ||
8 | B | PIETRZAK Maciej | W | OCHMAN Michał | 3:1 (11:2, 11:8, 6:11, 11:8) | ||
12 | C | KOWALKOWSKI Maciej | W | OCHMAN Michał | 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 27. KS Backhand Andrychów - LKS Orawa Jabłonka 10:4 |
|||||||
3 | C | OCHMAN Michał | Y | PALENIK Jerzy | 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
X |
PALENIK Jerzy PRACHARCZYK Krystian |
2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 10:12, 8:11) | ||
10 | C | OCHMAN Michał | Z | BROŻEK Jacek | 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) | ||
12 | C | OCHMAN Michał | W | KLUCZ Wojciech | 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 31. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Backhand Andrychów 1:13 |
|||||||
1 | A | WINIARSKI Adam | W | OCHMAN Michał | 3:2 (12:10, 11:6, 5:11, 6:11, 13:11) | ||
6 | B |
BANDYK Katarzyna PSHENOV Viktor |
X |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 7:11) | ||
8 | B | PSHENOV Viktor | W | OCHMAN Michał | 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) | ||
12 | C | ŚLAGA Jakub | W | OCHMAN Michał | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 40. KS Backhand Andrychów - MKS Halniak Maków Podh. I 14:0 |
|||||||
1 | A | OCHMAN Michał | W | RYPEL Mikołaj | 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
X |
GRAF Klaudia RYPEL Mikołaj |
3:0 (12:10, 11:7, 11:6) | ||
7 | A | OCHMAN Michał | X | LENART Dorota | 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) | ||
11 | A | OCHMAN Michał | Y | DZIAŁEK Patrycja | 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 18:00 46. UKS Orły Zakopane - KS Backhand Andrychów 1:13 |
|||||||
1 | A | MOTYKA Janusz | W | OCHMAN Michał | 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 2:11) | ||
5 | A |
PAJERSKI Maciej MOTYKA Janusz |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
0:3 (9:11, 6:11, 5:11) | ||
8 | B | PAJERSKI Maciej | W | OCHMAN Michał | 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:2) | ||
12 | C | STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz | W | OCHMAN Michał | 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1 |
|||||||
1 | A | OCHMAN Michał | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
W |
GAŁUSZKA Jan HOLCMAN Eryk |
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) | ||
7 | A | OCHMAN Michał | X | HOLCMAN Eryk | 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
11 | A | OCHMAN Michał | Y | SZEMIK Krzysztof | 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 ⇨ 2023-12-08 19:00 61. LKS Victoria Nidek IV - KS Backhand Andrychów 3:11 |
|||||||
2 | B | WRÓBEL Dominik | X | OCHMAN Michał | 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 12:10) | ||
5 | A |
PENKALA Artur BEDNARZ Paweł |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 7:11) | ||
7 | A | BEDNARZ Paweł | X | OCHMAN Michał | 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | PENKALA Artur | X | OCHMAN Michał | 1:3 (1:11, 11:8, 7:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 66. KS Backhand Andrychów - KTS Victoria Spytkowice II 13:1 |
|||||||
1 | A | OCHMAN Michał | W | LICHAŃSKI Michał | 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 14:12) | ||
6 | B |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
X |
BOBAK Piotr PIETRAŃCZYK Jacek |
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) | ||
7 | A | OCHMAN Michał | X | BOBAK Piotr | 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 14:12) | ||
11 | A | OCHMAN Michał | Y | KAJFASZ Bogdan | 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-15 19:00 76. MKS Halniak Maków Podh. II - KS Backhand Andrychów 1:13 |
|||||||
1 | A | ZĘBOL Anna | W | OCHMAN Michał | 1:3 (11:8, 6:11, 4:11, 4:11) | ||
5 | A |
RYMARCZYK Łukasz ZĘBOL Anna |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | KUTEK Edyta | W | OCHMAN Michał | 0:3 (7:11, 5:11, 14:16) | ||
12 | C | KOWALCZYK Dawid | W | OCHMAN Michał | 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 79. KS Backhand Andrychów - ULKS Lachowice II 12:2 |
|||||||
3 | C | OCHMAN Michał | Y | KACHEL Piotr | 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
W |
KACHEL Jan BANAŚ Jan |
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | OCHMAN Michał | Z | KACHEL Mateusz | 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) | ||
12 | C | OCHMAN Michał | W | GRAJNY Piotr | 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 91. KS Turbacz Mszana Dolna - KS Backhand Andrychów 5:9 |
|||||||
1 | A | BOBER Damian | W | OCHMAN Michał | 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 13:11, 11:5) | ||
5 | A |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
8 | B | SURMA Mariusz | W | OCHMAN Michał | 3:2 (11:8, 13:11, 4:11, 9:11, 11:8) | ||
12 | C | MIŚKOWIEC Jerzy | W | OCHMAN Michał | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 95. LKS Orawa Jabłonka - KS Backhand Andrychów 7:7 |
|||||||
1 | A | ŁOWAS Marcin | W | OCHMAN Michał | 3:1 (13:15, 11:3, 11:3, 11:4) | ||
6 | B |
KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
X |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 8:11) | ||
8 | B | BROŻEK Jacek | W | OCHMAN Michał | 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 12:10) | ||
12 | C | KLUCZ Wojciech | W | OCHMAN Michał | 2:3 (11:5, 5:11, 5:11, 13:11, 7:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-22 18:00 98. ULKS Lachowice II - KS Backhand Andrychów 5:9 |
|||||||
4 | D | KACHEL Mateusz | Z | OCHMAN Michał | 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:6) | ||
5 | A |
KACHEL Jan BANAŚ Jan |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
0:3 (5:11, 4:11, 6:11) | ||
10 | C | KACHEL Piotr | Z | OCHMAN Michał | 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 11:13) | ||
13 | B | KACHEL Jan | Z | OCHMAN Michał | 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 18:00 101. KS Gorce Nowy Targ IV - KS Backhand Andrychów 4:10 |
|||||||
2 | B | MROCZKA Alicja | X | OCHMAN Michał | 2:3 (11:5, 8:11, 7:11, 11:9, 9:11) | ||
5 | A |
MAŁYSIAK Kamila PIETRUSZYŃSKA Natasza |
W |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
7 | A | MAŁYSIAK Kamila | X | OCHMAN Michał | 3:1 (11:3, 10:12, 11:7, 11:6) | ||
14 | D | PIETRUSZYŃSKA Natasza | X | OCHMAN Michał | 3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-12 18:00 105. KS Backhand Andrychów - KS Turbacz Mszana Dolna 10:4 |
|||||||
2 | B | OCHMAN Michał | X | BOBER Damian | 1:3 (11:9, 2:11, 9:11, 4:11) | ||
6 | B |
OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
X |
BOBER Damian LEKKI Paweł |
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) | ||
8 | B | OCHMAN Michał | W | SURMA Mariusz | 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 12:10) | ||
13 | B | OCHMAN Michał | Z | MIŚKOWIEC Jerzy | 3:1 (11:8, 2:11, 11:6, 11:6) |