Numer zawodnika: | 2562 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2005 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 49613 |
Numer licencji okres.: | 6279 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 6. KS Villa Verde Olesno IV - MOKSiR Czchów 13:1 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Artur | W | IGNASZEWSKI Filip | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
OSTROWSKI Artur DROŻDŻ Jarosław |
X |
KORNAŚ Karol ZWOLEŃ Adam |
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) | ||
7 | A | OSTROWSKI Artur | X | BACZ Andrzej | 3:1 (5:11, 11:1, 11:5, 11:3) | ||
11 | A | OSTROWSKI Artur | Y | KORNAŚ Karol | 3:0 (11:6, 11:3, 11:1) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 11. KS Villa Verde Olesno V - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
1 | A | RECZEK Łukasz | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) | ||
5 | A |
WOZIWODA Jan RECZEK Edyta |
W |
OSTROWSKI Artur KĄDZIELAWA Adrian |
0:3 (7:11, 5:11, 7:11) | ||
8 | B | RECZEK Edyta | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (7:11, 1:11, 11:13) | ||
12 | C | TATARCZUCH Szymon | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 17. KS Villa Verde Olesno IV - KS Villa Verde Olesno VI 8:6 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | FLOREK Sławomir | 3:1 (4:11, 11:5, 11:7, 11:4) | ||
5 | A |
MOTYKA Tadeusz OSTROWSKI Artur |
W |
CHRABĄSZCZ Aleksandra ŚWIĄTEK Emilia |
3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 11:5) | ||
10 | C | OSTROWSKI Artur | Z | ŚWIĄTEK Maja | 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) | ||
12 | C | OSTROWSKI Artur | W | ŚWIĄTEK Emilia | 3:1 (11:7, 11:2, 9:11, 11:5) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 28. KS Villa Verde Olesno IV - MKS Tarnovia Tarnów 11:3 |
|||||||
2 | B | OSTROWSKI Artur | X | JURKIEWICZ Jakub | 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
OSTROWSKI Artur KUCHARSKI Michał |
X |
HABA Oliwia HABA Klaudia |
1:3 (12:10, 2:11, 10:12, 5:11) | ||
8 | B | OSTROWSKI Artur | W | TOKARCZYK Szymon | 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | OSTROWSKI Artur | Z | HABA Oliwia | 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 ⇨ 2023-10-31 18:30 22. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno IV 4:10 |
|||||||
2 | B | PIĘKOSZ Wacław | X | OSTROWSKI Artur | 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 12:14) | ||
5 | A |
HAZIK Jakub PIĘKOSZ Wacław |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (6:11, 9:11, 6:11) | ||
7 | A | HAZIK Jakub | X | OSTROWSKI Artur | 1:3 (11:13, 9:11, 11:6, 9:11) | ||
14 | D | DĄBROWA Bolesław | X | OSTROWSKI Artur | 2:3 (7:11, 9:11, 12:10, 13:11, 9:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-09 19:00 31. LZS Solidarni Mędrzechów II - KS Villa Verde Olesno IV 2:12 |
|||||||
4 | D | CZUPRYNA Andrzej | Z | OSTROWSKI Artur | 1:3 (11:4, 3:11, 6:11, 12:14) | ||
5 | A |
RUSEK Andrzej TOBIASZ Andrzej |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | WOLIŃSKI Zenon | Z | OSTROWSKI Artur | 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 8:11) | ||
13 | B | RUSEK Andrzej | Z | OSTROWSKI Artur | 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 38. KS Villa Verde Olesno IV - UKS Fortem Pawęzów II 9:5 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | PRZEKLASA Karol | 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) | ||
5 | A |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
W |
STOSZKO Artur PRZEKLASA Karol |
3:1 (11:5, 5:11, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | OSTROWSKI Artur | Z | STOSZKO Artur | 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) | ||
12 | C | OSTROWSKI Artur | W | PAPCIAK Grzegorz | 3:1 (11:7, 13:15, 11:9, 11:5) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00 45. UKS Sokół Żabno II - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
3 | C | BORYCZKA Bartłomiej | Y | OSTROWSKI Artur | 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
MILÓWKA Emilia HOŁDA Dominik |
X |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (1:11, 2:11, 3:11) | ||
9 | D | DRYGAŚ Jakub | Y | OSTROWSKI Artur | 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) | ||
11 | A | MILÓWKA Emilia | Y | OSTROWSKI Artur | 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 52. KS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | PIS Artur | 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) | ||
5 | A |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
W |
PIS Artur SZMYD Marcin |
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:3) | ||
10 | C | OSTROWSKI Artur | Z | SARAD Anna | 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) | ||
12 | C | OSTROWSKI Artur | W | SZMYD Marcin | 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 19:00 59. UKS Jordan Zakliczyn II - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
1 | A | BOCHENEK Zbigniew | W | OSTROWSKI Artur | 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) | ||
5 | A |
BOCHENEK Zbigniew MICHAŁEK Jacek |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
1:3 (11:2, 10:12, 4:11, 11:13) | ||
8 | B | KRAKOWSKI Sebastian | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (12:14, 3:11, 5:11) | ||
12 | C | JEWUŁA Michał | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-01 18:30 66. KS Villa Verde Olesno IV - UKS Królewski Biecz 9:5 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Artur | W | DUDEK Radosław | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
5 | A |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
W |
DUDEK Radosław LECH Sebastian |
2:3 (11:7, 6:11, 11:2, 5:11, 11:13) | ||
7 | A | OSTROWSKI Artur | X | LECH Sebastian | 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) | ||
11 | A | OSTROWSKI Artur | Y | FURMANEK Mariusz | 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 17:00 67. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno IV 1:13 |
|||||||
4 | D | MAZUREK Paweł | Z | OSTROWSKI Artur | 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 7:11) | ||
5 | A |
PIS Artur NALEPKA Michał |
W |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
0:3 (5:11, 2:11, 6:11) | ||
10 | C | WŁODEK Karol | Z | OSTROWSKI Artur | 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) | ||
13 | B | PIS Artur | Z | OSTROWSKI Artur | 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 72. MKS Radość Gorlice II - KS Villa Verde Olesno III 7:7 |
|||||||
3 | C | ŁABOWSKI Józef | Y | OSTROWSKI Artur | 2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:7, 7:11) | ||
5 | A |
WOŹNIAK Marcin MÓL Marcin |
W |
TATARCZUCH Marek OSTROWSKI Artur |
3:0 (11:4, 12:10, 11:3) | ||
9 | D | PIECHOWICZ Marek | Y | OSTROWSKI Artur | 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
11 | A | MÓL Marcin | Y | OSTROWSKI Artur | 2:3 (8:11, 13:15, 11:9, 11:9, 6:11) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-05 18:00 74. KS Villa Verde Olesno IV - UKS Jordan Zakliczyn II 13:1 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | BOCHENEK Zbigniew | 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
MOTYKA Tadeusz OSTROWSKI Artur |
W |
BOCHENEK Zbigniew MICHAŁEK Jacek |
3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 12:10, 11:1) | ||
10 | C | OSTROWSKI Artur | Z | KRAKOWSKI Paweł | 3:1 (12:10, 8:11, 11:5, 11:7) | ||
12 | C | OSTROWSKI Artur | W | MICHAŁEK Jacek | 3:2 (8:11, 11:8, 11:5, 9:11, 11:7) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-26 18:00 ⇨ 2024-04-23 19:30 77. KS Villa Verde Olesno IV - LZS Solidarni Mędrzechów II 12:2 |
|||||||
1 | A | OSTROWSKI Artur | W | TOBIASZ Andrzej | 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) | ||
5 | A |
PROCHAZKA Tomasz OSTROWSKI Artur |
W |
WOLIŃSKI Zenon CZUPRYNA Andrzej |
3:2 (11:13, 11:6, 10:12, 13:11, 14:12) | ||
7 | A | OSTROWSKI Artur | X | RUSEK Andrzej | 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) | ||
11 | A | OSTROWSKI Artur | Y | WOLIŃSKI Wojciech | 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:7) |