Numer zawodnika: | 25 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 3921 |
Numer licencji okres.: | 1249 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 17. KS Villa Verde Olesno IV - KS Villa Verde Olesno VI 8:6 |
|||||||
3 | C | OSTROWSKI Artur | Y | FLOREK Sławomir | 3:1 (4:11, 11:5, 11:7, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 21. KS Villa Verde Olesno III - MKS Radość Gorlice II 6:8 |
|||||||
1 | A | FLOREK Sławomir | W | MÓL Jakub | 1:3 (13:11, 10:12, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
FLOREK Sławomir LIPOWICZ Kacper |
X |
HONKOWICZ Kacper MÓL Jakub |
2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
7 | A | FLOREK Sławomir | X | WOŹNIAK Marcin | 2:3 (12:10, 11:8, 2:11, 8:11, 8:11) | ||
11 | A | FLOREK Sławomir | Y | HONKOWICZ Kacper | 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 34. KS Villa Verde Olesno III - LUKS Galux Skrzyszów II 10:4 |
|||||||
3 | C | FLOREK Sławomir | Y | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (10:12, 6:11, 11:5, 6:11) | ||
6 | B |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
X |
JASIELSKI Franciszek JASIELSKI Marek |
3:0 (11:7, 11:3, 13:11) | ||
10 | C | FLOREK Sławomir | Z | KĄDZIOŁKA Bartłomiej | 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:6) | ||
12 | C | FLOREK Sławomir | W | CHŁOPEK Błażej | 2:3 (11:5, 15:13, 6:11, 7:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2023-11-22 17:30 41. UKS Płomień Limanowa II - KS Villa Verde Olesno III 1:13 |
|||||||
2 | B | KOŁODZIEJ Karol | X | FLOREK Sławomir | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
DYGAS Dawid STYPUŁA Anna |
X |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) | ||
7 | A | WILCZEK Michał | X | FLOREK Sławomir | 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | ||
14 | D | DYGAS Dawid | X | FLOREK Sławomir | 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-28 18:00 47. KS Villa Verde Olesno III - UKS Jordan Zakliczyn 10:4 |
|||||||
3 | C | FLOREK Sławomir | Y | KRAS Nikodem | 1:3 (11:6, 8:11, 5:11, 3:11) | ||
6 | B |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
X |
SIKOŃ Maciej KRAS Nikodem |
3:2 (10:12, 13:11, 11:4, 9:11, 13:11) | ||
10 | C | FLOREK Sławomir | Z | SIKOŃ Mateusz | 3:1 (11:4, 11:9, 4:11, 11:5) | ||
12 | C | FLOREK Sławomir | W | NYCZ Zbigniew | 3:2 (5:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:3) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 68. UKS Sęp Wilczyska - KS Villa Verde Olesno III 6:8 |
|||||||
2 | B | TOKARZ Adam | X | FLOREK Sławomir | 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
JASIŃSKI Piotr NIEPSUJ Adrian |
W |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:9) | ||
7 | A | NIEPSUJ Adrian | X | FLOREK Sławomir | 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 11:9) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-18 17:00 73. LUKS Galux Skrzyszów II - KS Villa Verde Olesno III 4:10 |
|||||||
3 | C | JASIELSKI Franciszek | Y | FLOREK Sławomir | 0:3 (4:11, 3:11, 1:11) | ||
6 | B |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
X |
FLOREK Sławomir ZACHARA Józef |
3:1 (13:11, 11:7, 6:11, 11:4) | ||
9 | D | CHŁOPEK Błażej | Y | FLOREK Sławomir | 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
11 | A | KĄDZIOŁKA Bartłomiej | Y | FLOREK Sławomir | 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-26 19:00 78. UKS Jordan Zakliczyn - KS Villa Verde Olesno III 6:8 |
|||||||
1 | A | NYCZ Zbigniew | W | FLOREK Sławomir | 1:3 (6:11, 1:11, 11:2, 5:11) | ||
6 | B |
SIKOŃ Maciej KRAS Nikodem |
X |
FLOREK Sławomir TATARCZUCH Marek |
3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 13:11, 11:6) | ||
8 | B | SIKOŃ Maciej | W | FLOREK Sławomir | 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) | ||
12 | C | KRAS Nikodem | W | FLOREK Sławomir | 2:3 (11:13, 11:4, 11:8, 11:13, 11:13) |