Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1998 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. MKS Radość Gorlice - KS Podwawelski Kraków II 8:6 |
|||||||
5 | A | PUSZKARIOW Konstantyn GAŁUSZKA Mateusz |
W | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
1:3 (11:4, 3:11, 6:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS Podwawelski Kraków II - LKS Victoria Nidek 8:6 |
|||||||
5 | A | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
W | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
3:0 (11:4, 12:10, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 13:30 30. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Podwawelski Kraków II 9:5 |
|||||||
5 | A | BOLSĘGA Paweł MADZULA Paweł |
W | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 36. KS Gorce Nowy Targ II - KS Podwawelski Kraków II 6:8 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr NAGEL Kacper |
X | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
0:3 (10:12, 10:12, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
5 | A | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
W | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 14:00 47. MKS Centrum Kraków - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
6 | B | RADEK Arkadiusz BOBER Rafał |
X | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
1:3 (9:11, 6:11, 11:3, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 19:00 ⇨ 2023-12-09 11:00 49. KS Podwawelski Kraków II - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
6 | B | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
X | JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:6, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 16:00 56. UKS Zarabie Myślenice - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
6 | B | DUDZIAK Damian KUZIO Waldemar |
X | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
2:3 (4:11, 10:12, 11:6, 11:4, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 19:00 ⇨ 2024-01-14 15:00 42. KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
6 | B | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
X | KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
1:3 (10:12, 14:16, 11:7, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 63. KS Podwawelski Kraków II - MKS Skawa Wadowice 5:9 |
|||||||
5 | A | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
W | JURZAK Łukasz RACZEK Marcin |
0:3 (8:11, 8:11, 7:11) |