Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2000 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 18. LKS Victoria Nidek - KS Spektrum Karpol Słopnice II 6:8 |
|||||||
5 | A | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
W | SOBCZAK Krzysztof MADZULA Paweł |
2:3 (11:13, 11:2, 3:11, 11:8, 3:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 15:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 12. LKS Victoria Nidek - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
5 | A | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
W | GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS Podwawelski Kraków II - LKS Victoria Nidek 8:6 |
|||||||
5 | A | FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
W | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
3:0 (11:4, 12:10, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 15:00 29. LKS Victoria Nidek - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 11:3 |
|||||||
6 | B | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
X | TURECKI Jakub PAWELEC Tomasz |
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 14:00 34. MKS Centrum Kraków - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
6 | B | WIERZBIŃSKI Marcin RADEK Arkadiusz |
X | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
0:3 (15:17, 7:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 15:00 37. LKS Victoria Nidek - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
6 | B | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
X | JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
1:3 (6:11, 9:11, 11:4, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 44. UKS Zarabie Myślenice - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
5 | A | ŚWIATŁOŃ Piotr STALMACH Zbigniew |
W | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
1:3 (6:11, 11:8, 11:13, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 ⇨ 2024-01-05 20:00 51. LKS Victoria Nidek - MKS Skawa Wadowice 4:10 |
|||||||
6 | B | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
X | MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 16:00 71. KS Spektrum Karpol Słopnice II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
5 | A | OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
W | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 14:00 ⇨ 2024-04-09 19:00 81. MKS Skawa Wadowice - LKS Victoria Nidek 9:5 |
|||||||
6 | B | JURZAK Łukasz BARAN Sebastian |
X | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 9:11, 11:8) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 15:00 ⇨ 2024-04-13 15:00 75. LKS Victoria Nidek - KS Podwawelski Kraków II 7:7 |
|||||||
6 | B | ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
X | BOLEK Łukasz FORNARI LABBE Carlo Vito |
3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:9) |