KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa (M)
Klub: KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa
32-412 Wiśniowa 701
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Damian Pazdur (tel. 691 801 151)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Andrzej Kuchnia (tel. 570 554 182)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M 5959 06.09.2021 1858 24.09.2019
2 CHLIPAŁA Józef 1972 M 5962 06.09.2021 2866 13.09.2019
3 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 5963 06.09.2021 2862 13.09.2019
4 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 5964 06.09.2021 2857 13.09.2019
5 MUTA Michał Piotr 2008 M 5960 06.09.2021 3333 09.12.2020
6 POPIELAK Maciej 2006 M 5958 06.09.2021 3588 26.09.2021
7 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M 5961 06.09.2021 2859 13.09.2019
8 STALMACH Zbigniew 1966 M 5965 06.09.2021 2860 13.09.2019
9 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 5966 06.09.2021 2858 13.09.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-18 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa  
2 5K 1/2 2021-09-25 17:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11🏓 ⇓
3 5K 1/3 2021-09-29 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2🏓 ⇓
4 5K 1/4 2021-10-16 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12🏓 ⇓
5 5K 1/5 2021-10-23 12:30 MKS „Centrum” Kraków III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4🏓 ⇓
6 5K 1/6 2021-10-27 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 6:8🏓 ⇑
7 5K 1/7 2021-12-05 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2🏓 ⇑
8 5K 1/8 2021-12-12 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 14:0🏓 ⇓
9 5K 1/9 2021-12-18 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Dorbud-Gryf” Gdów II 2:12🏓 ⇓
10 5K 1/11 2022-01-06 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6🏓 ⇑
11 5K 1/10 2022-01-07 21:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 0:14 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz II   0,0 1,0     0,0 2,0   3
3 (W) LKS „Wisła” Rząska I   1,0     0,0 0,0 1,0   2
4 (D) „Siemacha” Kraków II   1,0     0,0 0,0 1,0   2
5 (W) MKS „Centrum” Kraków III   1,0 1,0   1,5     0,5 4
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III   1,5 3,5   0,0   3,0   8
7 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II   2,5   3,5     3,5 2,5 12
8 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II   0,0 0,0       0,0 0,0 0
9 (D) „Dorbud-Gryf” Gdów II 0,0 0,0   0,5 0,0 0,0 1,5 0,0 2
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,0 1,0       3,5 2,5 8
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV                 0
Razem 0,0 8,0 6,5 4,0 1,5 0,0 15,5 5,5 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M 5959 06.09.2021 1858
2 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 5963 06.09.2021 2862
3 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 5964 06.09.2021 2857
4 MUTA Michał Piotr 2008 M 5960 06.09.2021 3333
5 POPIELAK Maciej 2006 M 5958 06.09.2021 3588
6 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M 5961 06.09.2021 2859
7 STALMACH Zbigniew 1966 M 5965 06.09.2021 2860
8 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 5966 06.09.2021 2858