Numer zawodnika: | 4364 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1998 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 29916 |
Numer licencji okres.: | 10804 |
Data wydania: | 02.10.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 18:30 10. Podwawelski Kraków VI - FCIS Kraków 4:10 |
|||||||
10 | C | CECOT Łukasz | Z | KOMOROWSKI Krzysztof | 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) | ||
12 | C | CECOT Łukasz | W | NOFENKO Volodymyr | 2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 13. UKS Zarabie Myślenice III - Podwawelski Kraków VI 8:6 |
|||||||
2 | B | MAJ Jacek | X | CECOT Łukasz | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
ARENDARCZYK Wojciech ARENDARCZYK Marcin |
W |
RÓŻ Tomasz CECOT Łukasz |
1:3 (5:11, 4:11, 11:9, 7:11) | ||
7 | A | KNAP Marian | X | CECOT Łukasz | 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) | ||
14 | D | ARENDARCZYK Marcin | X | CECOT Łukasz | 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 18:30 ⇨ 2023-10-25 18:00 17. Podwawelski Kraków VI - LKS Kłos Olkusz III 8:6 |
|||||||
1 | A | CECOT Łukasz | W | CIUBA Szymon | 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) | ||
5 | A |
RÓŻ Tomasz CECOT Łukasz |
W |
BATKO Paweł CIUBA Szymon |
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
7 | A | CECOT Łukasz | X | BATKO Paweł | 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) | ||
11 | A | CECOT Łukasz | Y | JAŁOWIEC Jakub | 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-06 18:30 23. LKS Wisła Rząska II - Podwawelski Kraków VI 10:4 |
|||||||
1 | A | PUU Aarne | W | CECOT Łukasz | 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 12:14) | ||
5 | A |
PUU Aarne NOWOTNY Jacek |
W |
RÓŻ Tomasz CECOT Łukasz |
2:3 (11:6, 10:12, 16:18, 11:5, 8:11) | ||
8 | B | NOWOTNY Jacek | W | CECOT Łukasz | 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 6:11) | ||
12 | C | REPTAK Grzegorz | W | CECOT Łukasz | 1:3 (11:9, 5:11, 10:12, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 16:00 53. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Podwawelski Kraków IV 10:4 |
|||||||
4 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Z | CECOT Łukasz | 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) | ||
5 | A |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
ARORA Arpit CECOT Łukasz |
3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 13:11) | ||
10 | C | BOCHENEK Dariusz | Z | CECOT Łukasz | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
13 | B | NAŁÓDKA Dariusz | Z | CECOT Łukasz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 15:30 59. Podwawelski Kraków IV - PKS Porta Kraków 1:13 |
|||||||
4 | D | CECOT Łukasz | Z | KALICIAK Dariusz | 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) | ||
5 | A |
ARORA Arpit CECOT Łukasz |
W |
DZIAŁEK Mateusz NOWICKI Marek |
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
9 | D | CECOT Łukasz | Y | MAŚLONG Mirosław | 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 3:11) | ||
14 | D | CECOT Łukasz | X | DZIAŁEK Mateusz | 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-01 19:00 68. LKS Polonia Wilczkowice II - Podwawelski Kraków IV 4:10 |
|||||||
1 | A | GARBACKI Andrzej | W | CECOT Łukasz | 3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:6) | ||
5 | A |
ZIELIŃSKI Andrzej GARBACKI Andrzej |
W |
RÓŻ Tomasz CECOT Łukasz |
1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11) | ||
8 | B | WIDEŁKA Mirosław | W | CECOT Łukasz | 1:3 (7:11, 5:11, 16:14, 7:11) | ||
12 | C | ZIELIŃSKI Andrzej | W | CECOT Łukasz | 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 14:30 72. Podwawelski Kraków IV - TKKF Top Spin Kraków 5:9 |
|||||||
2 | B | CECOT Łukasz | X | WALA Tomasz | 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) | ||
5 | A |
GALAROWICZ Tomasz CECOT Łukasz |
W |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
0:3 (2:11, 5:11, 11:13) | ||
8 | B | CECOT Łukasz | W | WOŹNY Dariusz | 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) | ||
13 | B | CECOT Łukasz | Z | BIESAGA Marek | 3:2 (10:12, 11:9, 7:11, 11:3, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 14:30 85. Podwawelski Kraków IV - KS Bronowianka Kraków III 5:9 |
|||||||
6 | B |
HARMACIŃSKI Adrian CECOT Łukasz |
X |
BARTOSZKO Natalia ILCEWICZ Wiktoria |
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-13 18:00 133. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków IV 9:5 |
|||||||
3 | C | NOWAK Mateusz | Y | CECOT Łukasz | 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 9:11) | ||
6 | B |
NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
X |
SOBUCKI Mateusz CECOT Łukasz |
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
9 | D | KOCHANOWSKI Tomasz | Y | CECOT Łukasz | 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
11 | A | MARCHEWKA Artur | Y | CECOT Łukasz | 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
3912 | ARENDARCZYK Marcin | 2010 |
3255 | BATKO Paweł | 2009 |
218 | BIESAGA Marek | 1964 |
1333 | BOCHENEK Dariusz | 1967 |
3302 | CIUBA Szymon | 2008 |
133 | DZIAŁEK Mateusz | 1994 |
4088 | GARBACKI Andrzej | 1973 |
3700 | JAŁOWIEC Jakub | 2013 |
2001 | KALICIAK Dariusz | 1974 |
3878 | KNAP Marian | 1968 |
3468 | KOCHANOWSKI Tomasz | 1978 |
3921 | KOMOROWSKI Krzysztof | 1981 |
3882 | MAJ Jacek | 2011 |
1298 | MARCHEWKA Artur | 1976 |
1265 | MAŚLONG Mirosław | 1971 |
1969 | NAŁÓDKA Dariusz | 1969 |
3968 | NOFENKO Volodymyr | 1998 |
2345 | NOWAK Mateusz | 2007 |
3736 | NOWOTNY Jacek | 1956 |
2439 | PRZEPOLSKI Andrzej | 1974 |
452 | PUU Aarne | 1948 |
2867 | REPTAK Grzegorz | 1974 |
1005 | WALA Tomasz | 1976 |
3022 | WIDEŁKA Mirosław | 1960 |
778 | WOŹNY Dariusz | 1986 |
2247 | ZIELIŃSKI Andrzej | 1971 |