Numer zawodnika: | 4263 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | UKS Truchcik Libusza |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 4651 |
Numer licencji okres.: | 9021 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 3. MKS Radość Gorlice III - UKS Truchcik Libusza 7:7 |
|||||||
5 | A |
MICHALEC Grzegorz PYZIK Tomasz |
W |
WSZOŁEK Katarzyna LEWANDOWSKI Ireneusz |
3:0 (11:3, 11:8, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 10. UKS Truchcik Libusza - UKS Arka Start Nowy Sącz II 8:6 |
|||||||
8 | B | WSZOŁEK Katarzyna | W | WĄSIK Stanisław | 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) | ||
13 | B | WSZOŁEK Katarzyna | Z | DZIEDZIC Marta | 0:3 (2:11, 7:11, 1:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-09 18:00 16. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Truchcik Libusza 9:5 |
|||||||
2 | B | ŻAROWSKA Sonia | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:1 (6:11, 14:12, 11:8, 12:10) | ||
7 | A | KANTOR Michał | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
14 | D | DUSZA Szymon | X | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 22. UKS Truchcik Libusza - LUKS Solsum Lipie 5:9 |
|||||||
3 | C | WSZOŁEK Katarzyna | Y | BOMBA Łukasz | 3:0 (13:11, 11:4, 11:5) | ||
10 | C | WSZOŁEK Katarzyna | Z | PORĘBSKI Kacper | 3:1 (11:2, 9:11, 11:6, 11:6) | ||
12 | C | WSZOŁEK Katarzyna | W | SZCZECINA Piotr | 1:3 (1:11, 3:11, 11:9, 10:12) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 10:00 29. KSTS Forhend Muszyna - UKS Truchcik Libusza 5:9 |
|||||||
2 | B | PARA Maciej | X | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
6 | B |
PARA Maciej SUŁKOWSKI Jerzy |
X |
WSZOŁEK Katarzyna STERKOWICZ Tomasz |
0:3 (5:11, 5:11, 10:12) | ||
7 | A | ŚMIAŁEK Jerzy | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:2 (7:11, 11:6, 11:4, 8:11, 11:5) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 42. KS Spektrum Karpol Słopnice III - UKS Truchcik Libusza 10:4 |
|||||||
4 | D | OLEKSY Mateusz | Z | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
BRZAZGOŃ Janusz OLEKSY Mateusz |
X |
WSZOŁEK Katarzyna STERKOWICZ Tomasz |
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) | ||
10 | C | UBIK Jarosław | Z | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | KAIM Łukasz | Z | WSZOŁEK Katarzyna | 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 17:00 ⇨ 2023-12-08 19:30 68. LKS Uran Łukowica I - UKS Truchcik Libusza 11:3 |
|||||||
2 | B | JANIKOWSKI Sławomir | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) | ||
5 | A |
SZAREK Marcin JANIKOWSKI Sławomir |
W |
WSZOŁEK Katarzyna STERKOWICZ Tomasz |
3:2 (11:6, 11:9, 11:13, 11:13, 13:11) | ||
7 | A | SYWAŁA Dawid | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | ||
14 | D | KANTOR Jan | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 65. UKS Truchcik Libusza - UKS Bociek Wojnarowa 10:4 |
|||||||
1 | A | WSZOŁEK Katarzyna | W | ŁUKASIK Andrzej | 3:2 (11:5, 18:20, 13:11, 7:11, 11:7) | ||
6 | B |
STYRCZULA Marek WSZOŁEK Katarzyna |
X |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 12:10, 9:11) | ||
7 | A | WSZOŁEK Katarzyna | X | SZEWCZYK Dariusz | 3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | WSZOŁEK Katarzyna | Y | ŁATKA Tomasz | 3:0 (11:1, 11:8, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 76. UKS Truchcik Libusza - KS "Talar Team" Szczawa I 5:9 |
|||||||
2 | B | WSZOŁEK Katarzyna | X | NIEĆ Andrzej | 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) | ||
5 | A |
WSZOŁEK Katarzyna STERKOWICZ Tomasz |
W |
OPYD Artur KURNYTA Mariusz |
1:3 (12:14, 9:11, 11:8, 5:11) | ||
8 | B | WSZOŁEK Katarzyna | W | OPYD Artur | 1:3 (6:11, 3:11, 13:11, 7:11) | ||
13 | B | WSZOŁEK Katarzyna | Z | OPYD Dawid | 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-02 16:00 94. KS "Talar Team" Szczawa II - UKS Truchcik Libusza 3:11 |
|||||||
1 | A | TALAR Leszek | W | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) | ||
5 | A |
DUDZIK Stanisław CHLIPAŁA Jakub |
W |
STYRCZULA Marek WSZOŁEK Katarzyna |
0:3 (9:11, 4:11, 5:11) | ||
8 | B | CHLIPAŁA Jakub | W | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) | ||
12 | C | DUDZIK Stanisław | W | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 18:00 97. UKS Płomień Limanowa III - UKS Truchcik Libusza 1:13 |
|||||||
2 | B | MATRAS Grzegorz | X | WSZOŁEK Katarzyna | 1:3 (8:11, 5:11, 14:12, 1:11) | ||
6 | B |
SZEWCZYK Jarosław DYGAS Roman |
X |
STYRCZULA Marek WSZOŁEK Katarzyna |
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
7 | A | SZEWCZYK Jarosław | X | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
14 | D | DYGAS Jarosław | X | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 18:00 104. UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Truchcik Libusza 9:5 |
|||||||
3 | C | WĄSIK Stanisław | Y | WSZOŁEK Katarzyna | 3:2 (13:11, 9:11, 5:11, 12:10, 11:4) | ||
6 | B |
KULCZYK Dominika STEFAŃSKA Izabela |
X |
STYRCZULA Marek WSZOŁEK Katarzyna |
2:3 (10:12, 11:8, 5:11, 11:8, 3:11) | ||
9 | D | PARAIS Leszek | Y | WSZOŁEK Katarzyna | 2:3 (13:11, 7:11, 11:4, 6:11, 7:11) | ||
11 | A | SŁOWIKOWSKI Tomasz | Y | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:4, 13:11, 11:7) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-26 18:00 110. UKS Truchcik Libusza - LKS Uran Łukowica II 12:2 |
|||||||
1 | A | WSZOŁEK Katarzyna | W | KRZAK Piotr | 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) | ||
5 | A |
STYRCZULA Robert WSZOŁEK Katarzyna |
W |
ŁUCZKOWSKI Bogdan KRZAK Piotr |
3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 14:12) | ||
7 | A | WSZOŁEK Katarzyna | X | KULIG Krzysztof | 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:3) | ||
11 | A | WSZOŁEK Katarzyna | Y | GROMALA Rafał | 3:2 (10:12, 11:9, 11:8, 6:11, 11:6) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
3215 | BOMBA Łukasz | 2006 |
4436 | CHLIPAŁA Jakub | 2009 |
3592 | DUDZIK Stanisław | 1980 |
4199 | DUSZA Szymon | 2013 |
4318 | DYGAS Jarosław | 1977 |
1633 | DZIEDZIC Marta | 1969 |
4462 | GROMALA Rafał | 1996 |
2404 | JANIKOWSKI Sławomir | 1984 |
3844 | KAIM Łukasz | 1983 |
1008 | KANTOR Jan | 1987 |
1341 | KANTOR Michał | 1989 |
4250 | KRZAK Piotr | 1985 |
3975 | KULIG Krzysztof | 1971 |
325 | ŁATKA Tomasz | 1972 |
1129 | ŁUKASIK Andrzej | 1971 |
4441 | MATRAS Grzegorz | 1974 |
14 | NIEĆ Andrzej | 1984 |
3845 | OLEKSY Mateusz | 1989 |
59 | OPYD Artur | 1996 |
2644 | OPYD Dawid | 1995 |
441 | PARA Maciej | 1976 |
917 | PARAIS Leszek | 1969 |
1788 | PORĘBA Adam | 1978 |
4003 | PORĘBSKI Kacper | 2010 |
4034 | SŁOWIKOWSKI Tomasz | 1992 |
1995 | SYWAŁA Dawid | 2000 |
914 | SZCZECINA Piotr | 1998 |
4413 | SZEWCZYK Dariusz | 1970 |
512 | SZEWCZYK Jarosław | 1979 |
3538 | ŚMIAŁEK Jerzy | 1950 |
4370 | TALAR Leszek | 1988 |
3089 | UBIK Jarosław | 2008 |
3818 | WĄSIK Stanisław | 2010 |
2593 | ŻAROWSKA Sonia | 2003 |