Numer zawodnika: | 3993 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | GKS „Czarni” Czarny Dunajec |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 22438 |
Numer licencji okres.: | 1196 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-25 17:30 ⇨ 2023-09-30 17:30 5. Power Rangers Czarny Dunajec - KTS Victoria Spytkowice II 9:5 |
|||||||
3 | C | BODZIONY Grzegorz | Y | BRYŁA Rafał | 3:2 (4:11, 2:11, 11:9, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
BODZIONY Grzegorz ŚLAGA Jakub |
W |
BOBAK Piotr KAJFASZ Bogdan |
1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
10 | C | BODZIONY Grzegorz | Z | LICHAŃSKI Michał | 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:9) | ||
12 | C | BODZIONY Grzegorz | W | BOBAK Piotr | 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:5, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-02 19:00 11. MKS Halniak Maków Podh. II - Power Rangers Czarny Dunajec 6:8 |
|||||||
3 | C | KUTEK Patrycja | Y | BODZIONY Grzegorz | 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
KUTEK Patrycja RYMARCZYK Łukasz |
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) | ||
9 | D | RYMARCZYK Łukasz | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
11 | A | ZĘBOL Anna | Y | BODZIONY Grzegorz | 1:3 (12:10, 4:11, 12:14, 11:13) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-09 18:00 18. Power Rangers Czarny Dunajec - ULKS Lachowice II 4:10 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | KACHEL Mateusz | 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 4:11) | ||
5 | A |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
W |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
0:3 (6:11, 12:14, 3:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | KACHEL Piotr | 1:3 (8:11, 10:12, 11:6, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 26. KS Turbacz Mszana Dolna - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4 |
|||||||
3 | C | KOWALCZYK Grzegorz | Y | BODZIONY Grzegorz | 1:3 (8:11, 11:5, 4:11, 5:11) | ||
6 | B |
CAPUTA Henryk MIŚKOWIEC Jerzy |
X |
PSHENOV Viktor BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | ||
9 | D | PITALA Stanisław | Y | BODZIONY Grzegorz | 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 31. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Backhand Andrychów 1:13 |
|||||||
4 | D | BODZIONY Grzegorz | Z | NOWAK Łukasz | 0:3 (14:16, 7:11, 5:11) | ||
9 | D | BODZIONY Grzegorz | Y | HOLCMAN Zbigniew | 0:3 (9:11, 7:11, 2:11) | ||
14 | D | BODZIONY Grzegorz | X | MERTA Rafał | 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 41. KS Gorce Nowy Targ III - Power Rangers Czarny Dunajec 9:5 |
|||||||
5 | A |
KLAG Franciszek ŻÓŁTEK Daniel |
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:5, 11:4, 12:10) | ||
10 | C | KOWALCZYK Bartosz | Z | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) | ||
13 | B | ŻÓŁTEK Daniel | Z | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 18:00 ⇨ 2023-11-13 18:00 44. Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Metalka Nowy Targ 7:7 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | DŁUGOPOLSKI Antoni | 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) | ||
6 | B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
X |
WOLSKI Tomasz DŁUGOPOLSKI Antoni |
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | WOLSKI Tomasz | 0:3 (14:16, 10:12, 5:11) | ||
13 | B | BODZIONY Grzegorz | Z | KOWALKOWSKI Maciej | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-30 19:00 56. LKS Orawa Jabłonka - Power Rangers Czarny Dunajec 12:2 |
|||||||
3 | C | PALENIK Jerzy | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:2 (11:9, 5:11, 12:14, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | GIL Witold | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) | ||
11 | A | BROŻEK Jacek | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-11 18:00 70. Power Rangers Czarny Dunajec - MKS Halniak Maków Podh. I 9:5 |
|||||||
4 | D | BODZIONY Grzegorz | Z | RYPEL Mikołaj | 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) | ||
5 | A |
WINIARSKI Adam BODZIONY Grzegorz |
W |
DZIAŁEK Patrycja LENART Dorota |
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
9 | D | BODZIONY Grzegorz | Y | GRAF Klaudia | 2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:6, 8:11) | ||
14 | D | BODZIONY Grzegorz | X | DZIAŁEK Patrycja | 1:3 (5:11, 8:11, 11:4, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2023-12-18 18:00 57. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ IV 5:9 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | MROCZKA Alicja | 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
X |
KOLASA Iwona MROCZKA Alicja |
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | KOLASA Iwona | 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) | ||
13 | B | BODZIONY Grzegorz | Z | KUNKA Aleksandra | 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 72. UKS Orły Zakopane - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6 |
|||||||
2 | B | WOJAS Wojciech | X | BODZIONY Grzegorz | 2:3 (0:11, 11:9, 5:11, 11:8, 8:11) | ||
6 | B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
X |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) | ||
7 | A | MOTYKA Janusz | X | BODZIONY Grzegorz | 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) | ||
14 | D | CHRZANOWSKI Piotr | X | BODZIONY Grzegorz | 3:1 (11:9, 2:11, 11:8, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00 83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9 |
|||||||
3 | C | BODZIONY Grzegorz | Y | WĘGLARZ Patryk | 3:2 (5:11, 4:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
6 | B |
PSHENOV Viktor BODZIONY Grzegorz |
X |
SZEMIK Krzysztof GAŁUSZKA Jan |
2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:7, 4:11) | ||
10 | C | BODZIONY Grzegorz | Z | GAŁUSZKA Jan | 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) | ||
12 | C | BODZIONY Grzegorz | W | SZEMIK Krzysztof | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-31 19:00 87. LKS Victoria Nidek IV - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4 |
|||||||
3 | C | BEDNARZ Paweł | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:2 (11:6, 10:12, 11:9, 7:11, 11:5) | ||
5 | A |
WRÓBEL Dominik ŻYDEK Kamil |
W |
BODZIONY Piotr BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:6, 12:10, 11:2) | ||
9 | D | PENKALA Artur | Y | BODZIONY Grzegorz | 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | ŻYDEK Kamil | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-04 18:00 115. Power Rangers Czarny Dunajec - UKS Orły Zakopane 8:6 |
|||||||
1 | A | BODZIONY Grzegorz | W | MOTYKA Janusz | 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
X |
PAJERSKI Maciej MOTYKA Janusz |
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 5:11) | ||
7 | A | BODZIONY Grzegorz | X | WOJAS Wojciech | 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 18:00 117. KTS Victoria Spytkowice II - Power Rangers Czarny Dunajec 8:6 |
|||||||
3 | C | KAJFASZ Bogdan | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 12:10) | ||
6 | B |
BOBAK Piotr KAJFASZ Bogdan |
X |
PSHENOV Viktor BODZIONY Grzegorz |
3:0 (11:5, 12:10, 13:11) | ||
9 | D | BOBAK Piotr | Y | BODZIONY Grzegorz | 3:0 (11:9, 11:6, 25:23) | ||
11 | A | LICHAŃSKI Michał | Y | BODZIONY Grzegorz | 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-18 19:00 120. MKS Halniak Maków Podh. I - Power Rangers Czarny Dunajec 4:10 |
|||||||
2 | B | DZIAŁEK Patrycja | X | BODZIONY Grzegorz | 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11) | ||
5 | A |
DZIAŁEK Patrycja LENART Dorota |
W |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11) | ||
7 | A | LENART Dorota | X | BODZIONY Grzegorz | 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) | ||
14 | D | GRAF Klaudia | X | BODZIONY Grzegorz | 0:3 (4:11, 2:11, 1:11) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-12 18:00 ⇨ 2024-04-08 18:00 125. Power Rangers Czarny Dunajec - KS Gorce Nowy Targ III 10:4 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | ANTOSZEK Kamil | 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) | ||
5 | A |
WINIARSKI Adam BODZIONY Grzegorz |
W |
JAROSZ Mikołaj ANTOSZEK Kamil |
2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 8:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | JAROSZ Mikołaj | 3:2 (11:4, 16:14, 10:12, 8:11, 11:9) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-26 18:00 ⇨ 2024-04-22 18:00 130. Power Rangers Czarny Dunajec - MKS Halniak Maków Podh. II 4:10 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | RYMARCZYK Łukasz | 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) | ||
5 | A |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
W |
KUTEK Patrycja RYMARCZYK Łukasz |
2:3 (11:9, 1:11, 11:7, 2:11, 2:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | KUTEK Edyta | 2:3 (11:7, 7:11, 11:5, 5:11, 9:11) | ||
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 18:00 ⇨ 2024-04-29 18:00 122. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek IV 4:10 |
|||||||
2 | B | BODZIONY Grzegorz | X | PENKALA Artur | 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 7:11) | ||
5 | A |
BANDYK Katarzyna BODZIONY Grzegorz |
W |
WRÓBEL Dominik ŻYDEK Kamil |
1:3 (11:9, 8:11, 2:11, 4:11) | ||
8 | B | BODZIONY Grzegorz | W | WRÓBEL Dominik | 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 8:11) |