Numer zawodnika: | 2898 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1983 |
Przynależność klubowa: | LKS „Kłos” Olkusz |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 3751 |
Numer licencji okres.: | 4488 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-26 19:30 6. LKS Kłos Olkusz II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | ENGLOT Bartłomiej | 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) | ||
5 | A |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:1 (10:12, 11:5, 12:10, 11:6) | ||
7 | A | KOWAL Łukasz | X | TWARDY Sebastian | 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) | ||
11 | A | KOWAL Łukasz | Y | KORCZEK Łukasz | 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-04 18:00 9. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
1 | A | CHOLEWA Kacper | W | KOWAL Łukasz | 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
MARCHEWKA Artur KOCHANOWSKI Mateusz |
X |
NATKANIEC Michał KOWAL Łukasz |
3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 12:10, 12:10) | ||
8 | B | KOCHANOWSKI Tomasz | W | KOWAL Łukasz | 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | MARCHEWKA Artur | W | KOWAL Łukasz | 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-10 19:30 19. LKS Kłos Olkusz II - KS Jordan Kraków 14:0 |
|||||||
2 | B | KOWAL Łukasz | X | APOSTOŁ Paweł | 3:0 (12:10, 11:4, 11:4) | ||
5 | A |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W |
BOROŃ Sławomir APOSTOŁ Paweł |
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | KOWAL Łukasz | W | WIELOGÓRSKI Bartłomiej | 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) | ||
13 | B | KOWAL Łukasz | Z | WIROŃSKI Piotr | 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-28 14:00 ⇨ 2023-10-11 18:00 39. MKS Centrum Kraków III - LKS Kłos Olkusz II 8:6 |
|||||||
2 | B | MAJDAK Rafał | X | KOWAL Łukasz | 1:3 (11:1, 6:11, 11:13, 10:12) | ||
6 | B |
ROBAK Wiktor DONIEC Krzysztof |
X |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 6:11) | ||
7 | A | DĄBEK Michał | X | KOWAL Łukasz | 2:3 (6:11, 8:11, 13:11, 11:9, 6:11) | ||
14 | D | ROBAK Wiktor | X | KOWAL Łukasz | 2:3 (6:11, 16:14, 11:7, 9:11, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-15 15:00 24. KS Rockets Wiśniowa - LKS Kłos Olkusz II 5:9 |
|||||||
4 | D | STALMACH Zbigniew | Z | KOWAL Łukasz | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
TABOR Krzysztof TABOR Paweł |
W |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
1:3 (11:8, 8:11, 12:14, 9:11) | ||
10 | C | TABOR Janusz | Z | KOWAL Łukasz | 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 11:3, 4:11) | ||
13 | B | TABOR Paweł | Z | KOWAL Łukasz | 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-24 19:30 32. LKS Kłos Olkusz II - Dorbud Gryf Gdów II 14:0 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | ŁAKOMY Maja | 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) | ||
5 | A |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W |
WCISŁO Konrad ŁAKOMY Maja |
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) | ||
7 | A | KOWAL Łukasz | X | GŁUCH Jakub | 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) | ||
11 | A | KOWAL Łukasz | Y | GŁUCH Grzegorz | 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45 45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
3 | C | KOWAL Łukasz | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
X |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
10 | C | KOWAL Łukasz | Z | KUTYŁA Dawid | 3:1 (3:11, 11:5, 11:9, 12:10) | ||
12 | C | KOWAL Łukasz | W | KOLIŃSKI Witold | 2:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-28 19:45 58. LKS Kłos Olkusz II - LKS Polonia Wilczkowice II 14:0 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | PEREK Robert | 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W |
PEREK Robert WIDEŁKA Mirosław |
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
7 | A | KOWAL Łukasz | X | GARBACKI Andrzej | 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) | ||
11 | A | KOWAL Łukasz | Y | BRAK Andrzej | 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-03 09:00 69. TKKF Top Spin Kraków - LKS Kłos Olkusz II 9:5 |
|||||||
1 | A | WALA Tomasz | W | KOWAL Łukasz | 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:9) | ||
6 | B |
WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
X |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
1:3 (14:12, 5:11, 7:11, 4:11) | ||
8 | B | KARATNIK Zbigniew | W | KOWAL Łukasz | 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) | ||
12 | C | WOŹNY Dariusz | W | KOWAL Łukasz | 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:6, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-12 19:45 71. LKS Kłos Olkusz II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | TOKARZ Paweł | 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
2:3 (11:7, 11:3, 8:11, 8:11, 9:11) | ||
7 | A | KOWAL Łukasz | X | GUMULA Marcin | 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) | ||
11 | A | KOWAL Łukasz | Y | BARANEK Mariusz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 18:30 99. Podwawelski Kraków V - LKS Kłos Olkusz II 7:7 |
|||||||
1 | A | CZOSNEK Arkadiusz | W | KOWAL Łukasz | 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
NATKANIEC Michał KOWAL Łukasz |
0:3 (3:11, 10:12, 2:11) | ||
8 | B | SZPROCH Wojciech | W | KOWAL Łukasz | 1:3 (11:4, 9:11, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | KOSIŃSKI Mateusz | W | KOWAL Łukasz | 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-01 19:00 127. LKS Polonia Wilczkowice II - LKS Kłos Olkusz II 1:13 |
|||||||
3 | C | TARKOWSKI Tomasz | Y | KOWAL Łukasz | 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) | ||
5 | A |
TARKOWSKI Tomasz GARBACKI Andrzej |
W |
KOWAL Łukasz WALIGÓRA Tomasz |
0:3 (16:18, 9:11, 7:11) | ||
9 | D | WIDEŁKA Mirosław | Y | KOWAL Łukasz | 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) | ||
11 | A | GARBACKI Andrzej | Y | KOWAL Łukasz | 3:2 (13:11, 3:11, 4:11, 11:8, 13:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-23 10:00 135. Dorbud Gryf Gdów II - LKS Kłos Olkusz II 1:13 |
|||||||
2 | B | PAWELEC Tomasz | X | KOWAL Łukasz | 0:3 (6:11, 11:13, 10:12) | ||
5 | A |
KUCHARSKI Mateusz PAWELEC Tomasz |
W |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 8:11) | ||
7 | A | KUCHARSKI Mateusz | X | KOWAL Łukasz | 1:3 (11:13, 9:11, 13:11, 8:11) | ||
14 | D | GŁUCH Jakub | X | KOWAL Łukasz | 0:3 (10:12, 9:11, 5:11) |