Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1985 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 17:30 3. UKS Sokół Żabno II - TG Sokół Brzesko II 6:8 |
|||||||
5 | A | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
W | PUT Gabriela KLIMEK Michał |
1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 8. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Sokół Żabno II 9:5 |
|||||||
6 | B | JURKIEWICZ Jakub BUZOWSKI Piotr |
X | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
0:3 (5:11, 9:11, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 14:00 27. UKS Królewski Biecz - UKS Sokół Żabno II 11:3 |
|||||||
6 | B | HOLECZKO Oskar CICHOŃ Łukasz |
X | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
3:0 (11:4, 11:8, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11 |
|||||||
6 | B | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
X | SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 19:00 39. UKS Jordan Zakliczyn II - UKS Sokół Żabno II 11:3 |
|||||||
5 | A | BOCHENEK Zbigniew MICHAŁEK Jacek |
W | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
3:0 (12:10, 11:9, 11:2) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00 45. UKS Sokół Żabno II - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
5 | A | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
W | KUCHARSKI Michał ŚWIATŁOWSKI Sebastian |
0:3 (8:11, 1:11, 11:13) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 57. UKS Sokół Żabno II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
5 | A | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
W | CICH Gabriela WOZIWODA Jan |
3:0 (11:9, 11:4, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 ⇨ 2024-01-14 14:30 63. KS Villa Verde Olesno VI - UKS Sokół Żabno II 10:4 |
|||||||
5 | A | MILÓWKA Julia ŚWIĄTEK Maja |
W | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
3:2 (4:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:5) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 11:00 83. UKS Sokół Żabno II - MKS Tarnovia Tarnów 4:10 |
|||||||
6 | B | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
X | BUZOWSKI Piotr TOKARCZYK Szymon |
1:3 (13:11, 6:11, 10:12, 5:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 86. UKS Sokół Żabno II - UKS Fortem Pawęzów II 7:7 |
|||||||
5 | A | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
W | SZCZEPAŃSKI Andrzej KONDAL Mateusz |
1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 12:14) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-03-24 10:00 90. UKS Sokół Żabno II - MOKSiR Czchów 8:6 |
|||||||
5 | A | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
W | KORNAŚ Karol IGNASZEWSKI Filip |
2:3 (10:12, 11:6, 9:11, 11:9, 7:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-26 18:00 ⇨ 2024-04-25 18:00 91. KS Villa Verde Olesno V - UKS Sokół Żabno II 4:10 |
|||||||
6 | B | TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X | DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:8) |