Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | LKS „Wisła” Rząska |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1999 |
Przynależność klubowa: | LKS „Wisła” Rząska |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-26 19:30 6. LKS Kłos Olkusz II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
5 | A | KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:1 (10:12, 11:5, 12:10, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 18:30 21. Podwawelski Kraków V - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
5 | A | CZOSNEK Arkadiusz SZPROCH Wojciech |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-25 18:30 35. LKS Wisła Rząska - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 5:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-29 19:00 36. KS Jordan Kraków - LKS Wisła Rząska 3:11 |
|||||||
5 | A | LODOWSKI Janusz APOSTOŁ Paweł |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:30 48. LKS Wisła Rząska - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | TABOR Krzysztof TABOR Paweł |
3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 10:00 51. Dorbud Gryf Gdów II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
5 | A | TURECKI Jakub PAWELEC Tomasz |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:0 (12:10, 12:10, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-29 18:30 61. LKS Wisła Rząska - MKS Centrum Kraków III 13:1 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | SZEWCZYK Maria CHROMIŃSKA Ewelina |
3:0 (11:7, 11:5, 11:2) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-13 18:30 74. LKS Wisła Rząska - PKS Porta Kraków 4:10 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | DZIAŁEK Mateusz NOWICKI Marek |
1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-07 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 66. Krupiec Rokicie Szczytniki II - LKS Wisła Rząska 8:6 |
|||||||
5 | A | KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (6:11, 7:11, 11:13) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-15 19:00 81. LKS Polonia Wilczkowice II - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
5 | A | LUHA Peter ZIELIŃSKI Andrzej |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-17 18:30 87. LKS Wisła Rząska - TKKF Top Spin Kraków 8:6 |
|||||||
6 | B | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
X | WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
3:1 (12:14, 12:10, 18:16, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-21 16:30 96. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Wisła Rząska 11:3 |
|||||||
6 | B | SĘK Rafał GUMULA Marcin |
X | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:1 (17:15, 11:13, 11:7, 11:7) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-06 18:30 108. LKS Wisła Rząska - SSL Wielmożanka Wielmoża II 9:5 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | SĘK Rafał WOŹNIAK Daniel |
3:2 (11:4, 8:11, 11:7, 6:11, 11:3) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-23 13:00 114. MKS Centrum Kraków III - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
6 | B | DONIEC Krzysztof BAHATSKYI Denis |
X | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-07 15:00 ⇨ 2024-04-27 17:00 117. KS Rockets Wiśniowa - LKS Wisła Rząska 2:12 |
|||||||
5 | A | ŻĄDŁO Damian KUCHNIA Andrzej |
W | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 21. | 2024-05-01 18:30 122. LKS Wisła Rząska - Krupiec Rokicie Szczytniki II 8:6 |
|||||||
5 | A | TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W | SYKTUS Maciej WIKTOREK Marcin |
3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 12:10) |