Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1999 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-11-19 13:00 40. MKS Radość Gorlice - KS Gorce Nowy Targ II 9:5 |
|||||||
6 | B | NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
2:3 (13:11, 10:12, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-12-10 14:00 14. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | DUDZIAK Damian ŚWIATŁOŃ Piotr |
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00 53. TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
5 | A | ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
W | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
3:2 (11:6, 10:12, 11:4, 4:11, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2024-01-05 18:30 48. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
1:3 (2:11, 6:11, 14:12, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 60. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
3:2 (12:10, 12:14, 3:11, 12:10, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2024-01-15 18:30 27. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Skawa Wadowice 4:10 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | RACZEK Marcin JOŃCZYK Bartłomiej |
3:1 (8:11, 11:9, 18:16, 12:10) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 10:30 66. KS Bronowianka Kraków II - KS Gorce Nowy Targ II 2:12 |
|||||||
6 | B | TWARÓG Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
X | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
6 | B | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X | ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (6:11, 10:12, 11:6, 11:6, 12:10) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 17:00 86. LZS Solidarni Mędrzechów - KS Gorce Nowy Targ II 9:5 |
|||||||
5 | A | JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
W | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
3:2 (11:13, 11:4, 11:8, 9:11, 13:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 13:00 ⇨ 2024-04-13 13:00 89. MKS Centrum Kraków - KS Gorce Nowy Targ II 9:5 |
|||||||
6 | B | UTYLSKI Filip WIERZBIŃSKI Marcin |
X | GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
3:2 (8:11, 12:10, 11:5, 11:13, 11:9) |