Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1978 |
Przynależność klubowa: | KSTS „Forhend” Muszyna |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1956 |
Przynależność klubowa: | KSTS „Forhend” Muszyna |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 10:00 ⇨ 2023-10-08 11:00 18. KSTS Forhend Muszyna - UKS Płomień Limanowa III 13:1 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W | KOŁODZIEJ Karol BANACH Jakub |
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 21. KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 |
|||||||
6 | B | PIĘTOŃ Robert OLEKSY Mateusz |
X | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 11:7, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 10:00 29. KSTS Forhend Muszyna - UKS Truchcik Libusza 5:9 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W | CIENIAWA Dariusz LIGĘZA Dariusz |
3:1 (11:7, 13:11, 12:14, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 35. KS "Talar Team" Szczawa II - KSTS Forhend Muszyna 1:13 |
|||||||
5 | A | WĄCHAŁA Mateusz TALAR Leszek |
W | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-11-12 11:00 57. KS "Talar Team" Szczawa I - KSTS Forhend Muszyna 13:1 |
|||||||
5 | A | NIEĆ Andrzej TALAR Paweł |
W | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:0 (11:3, 12:10, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 10:00 40. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica II 9:5 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X | ŁUCZKOWSKI Bogdan KRZAK Piotr |
2:3 (12:10, 10:12, 8:11, 11:6, 9:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 11:00 43. UKS Bociek Wojnarowa - KSTS Forhend Muszyna 6:8 |
|||||||
6 | B | STEINHOFF Bogumił GAD Grzegorz |
X | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-14 10:00 ⇨ 2024-01-07 15:00 62. KSTS Forhend Muszyna - MKS Radość Gorlice III 3:11 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W | HONKOWICZ Zuzanna PYZIK Tomasz |
3:0 (13:11, 11:6, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 71. UKS Arka Start Nowy Sącz II - KSTS Forhend Muszyna 12:2 |
|||||||
5 | A | MÓŁKA Krzysztof WĄSIK Stanisław |
W | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 10:00 96. LKS Uran Łukowica II - KSTS Forhend Muszyna 5:9 |
|||||||
6 | B | KRZAK Piotr GROMALA Rafał |
X | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-24 10:00 101. KSTS Forhend Muszyna - KS "Talar Team" Szczawa II 11:3 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X | ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Sebastian |
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 16:30 103. UKS Płomień Limanowa III - KSTS Forhend Muszyna 7:7 |
|||||||
5 | A | STANISZ Wojciech BANACH Bartosz |
W | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-12 16:00 107. UKS Truchcik Libusza - KSTS Forhend Muszyna 12:2 |
|||||||
6 | B | STYRCZULA Robert BOGDAN Piotr |
X | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:7, 11:5) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-26 17:30 111. KSTS Forhend Muszyna - UKS Arka Start Nowy Sącz II 3:11 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X | KULCZYK Dominika STEFAŃSKA Izabela |
3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:6) |