Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2002 |
Przynależność klubowa: | UKS „Fortem” Pawęzów |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | UKS „Fortem” Pawęzów |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 2. UKS Fortem Pawęzów - KS Villa Verde Olesno III 3:11 |
|||||||
6 | B | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
X | TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00 7. UKS Sęp Wilczyska - UKS Fortem Pawęzów 5:9 |
|||||||
5 | A | JASIŃSKI Piotr PLICHTA Józef |
W | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
0:3 (6:11, 1:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00 14. PTG Sokół Grybów - UKS Fortem Pawęzów 3:11 |
|||||||
5 | A | WOŹNIAK Agnieszka TABASZEWSKA Małgorzata |
W | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
0:3 (6:11, 11:13, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 20. UKS Fortem Pawęzów - LKS Vocovia Wokowice 8:6 |
|||||||
5 | A | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
W | GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 32. UKS Fortem Pawęzów - MKS Radość Gorlice II 4:10 |
|||||||
5 | A | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
W | WILK Paweł MÓL Marcin |
1:3 (11:8, 6:11, 15:17, 2:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 10:00 ⇨ 2023-11-19 11:00 62. TG Sokół Brzesko - UKS Fortem Pawęzów 2:12 |
|||||||
5 | A | SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
W | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
0:3 (5:11, 8:11, 14:16) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 38. KS Start Nowy Sącz - UKS Fortem Pawęzów 3:11 |
|||||||
6 | B | PASEK Kamil BULZAK Jan |
X | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 5:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-04 17:00 44. UKS Fortem Pawęzów - LUKS Galux Skrzyszów II 9:5 |
|||||||
6 | B | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
X | KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
0:3 (9:11, 6:11, 12:14) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-13 18:00 50. UKS Płomień Limanowa II - UKS Fortem Pawęzów 0:14 |
|||||||
5 | A | DYGAS Dawid KOŁODZIEJ Karol |
W | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 19:00 56. UKS Fortem Pawęzów - UKS Jordan Zakliczyn 6:8 |
|||||||
6 | B | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
X | KRAS Nikodem NAGEL Nikodem |
3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:7) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 14:00 69. UKS Jordan Zakliczyn - UKS Fortem Pawęzów 10:4 |
|||||||
5 | A | KRAS Nikodem SIKOŃ Mateusz |
W | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 9:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 16:00 70. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Fortem Pawęzów 4:10 |
|||||||
6 | B | JASIELSKI Franciszek JASIELSKI Marek |
X | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
0:3 (9:11, 10:12, 7:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-14 11:00 75. UKS Fortem Pawęzów - UKS Sęp Wilczyska 11:3 |
|||||||
5 | A | ROBAK Mateusz WINKLER Grzegorz |
W | JASIŃSKI Piotr NIEPSUJ Adrian |
3:2 (15:17, 11:9, 11:1, 9:11, 11:7) |