Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1997 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1997 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. MKS Radość Gorlice - KS Podwawelski Kraków II 8:6 |
|||||||
6 | B | NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 13:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-05 18:30 10. TKS Opoka Trzebinia - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
6 | B | KOPCZYK Adrian KOPACZ Paweł |
X | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (11:6, 3:11, 9:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS Podwawelski Kraków II - LKS Victoria Nidek 8:6 |
|||||||
6 | B | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
X | WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 13:30 30. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Podwawelski Kraków II 9:5 |
|||||||
6 | B | OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
X | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:3) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 36. KS Gorce Nowy Targ II - KS Podwawelski Kraków II 6:8 |
|||||||
5 | A | GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
W | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (9:11, 11:6, 15:17, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
6 | B | SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
X | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (12:14, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 14:00 47. MKS Centrum Kraków - KS Podwawelski Kraków II 5:9 |
|||||||
5 | A | UTYLSKI Filip MROCZKA Marcel |
W | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 19:00 ⇨ 2023-12-09 11:00 49. KS Podwawelski Kraków II - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
5 | A | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
W | TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 16:00 56. UKS Zarabie Myślenice - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
5 | A | ŚWIATŁOŃ Piotr SKRZYPEK Grzegorz |
W | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
0:3 (5:11, 9:11, 12:14) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 19:00 ⇨ 2024-01-14 15:00 42. KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
5 | A | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
W | ZIMNICKI Tomasz TURECKI Kacper |
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 11:00 63. KS Podwawelski Kraków II - MKS Skawa Wadowice 5:9 |
|||||||
6 | B | BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
X | MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 12:14) |